Fjalor Finlandez - Anglisht:

syntymäpäiväkortti

Ne kemi gjetur fjalët e mëposhtme anglisht dhe përkthimet për "syntymäpäiväkortti":
Finlandez Anglisht
Pra, kjo është se si ju thonë "syntymäpäiväkortti" në anglisht.
 
Deri tani, 1,750,062 fjalët dhe shprehjet janë kontrolluar, sot në mesin 9,276.
Tags: syntymäpäiväkortti, birthday card, Finlandez - Anglisht Fjalor, Finlandez, Anglisht, përkthim, Fjalor Online Finlandez, shërbimit të përkthimit Finlandez- Anglisht
 
Vendos kodin e mëposhtëm kudo që ju dëshironi widget fjalor të paraqiten në faqen tuaj te internetit:


Widget do të duket si ky:


Mundësuar nga suomienglanti.com
Mbjell këtë fjalor në faqen tuaj:

Kliko këtu për të marrë të nevojshme kodin HTML
0.1571 / 0.1463 (37)
Mbrapsht në krye